Počela nova sezona kupanja na bazenu "Sajmište"

Na bazenu „Sajmište“ Sportsko - poslovnog centra „Vojvodina“ počela je nova sezona kupanja. Ovaj gradski bazen u Novom Sadu, posetiocima nudi sve uslove za plivanje, rekreaciju i bezbedno uživanje tokom letnjih meseci.

11 Jun, 2025
Blog Image

FOTO: Dunav televizija

        Komleks otvorenih bazena Sportskog centra „Sajmište“ prvi je gradski bazen u Novom Sadu koji je otvorio vrata posetiocima uz maksimalno ispunjene uslove za bezbedno plivanje, rekreaciju i prijatan boravak tokom letnjih meseci. Javno preduzeće Sportski i poslovni centar „Vojvodina“ obavio je sve neophodne pripremne radnje i spremno dočekao prve posetice u novoj kupališnoj sezoni.

        Otvoreni bazen „Sajmište" pruža mogućnost za celodnevni boravak. Pored kupanja i sunčanja, tu su i brojni zanimlji sadržaji za sve uzraste kao i poseban program za najmlađe posetioce. Komlepks otvorenih bazena ima više bazenskih školjki. 

        Rad bazena na Sajmištu biće isti kao i prethodnih sezona. Kada je reč o ulaznicama, one su posle 10 godina neznatno povećane, za 50 dinara. 

        Uz sve uslove koje ima kompleks otvorenih bazena na „Sajmištu“, Novosađani i gosti našeg lepog Grada provešće još jedno lepo i nezaboravno leto u idealnom mestu za osveženje, rekreaciju i uživanje tokom vrelih letnjih dana.

        AUTOR: ZORKA BADNJAR