Savo Drezgić novi košarkaš Mege

Košarkaški klub Mega saopštio je da je potpisao ugovor sa Savom Drezgićem.

12 Maj, 2025
Blog Image

KK Mega

U saopštenju se navodi da će Drezgić biti pojačanje kluba uoči početka Superlige Srbije.

Drezgić (18) je u Megu stigao iz Sjedinjenih Američkih Država gde je prvo nosio dres srednjoškolske DME Akademije, a potom i Džordžija Buldogsa u NCAA ligi. On je pre odlaska u SAD igrao za Partizan.

Sa reprezentacijom Srbije osvojio je srebrnu medalju na U18 Evropskom prvenstvu 2024. godine.
 
Izvor: Tanjug