Humanost, solidarnost i briga o drugima ponovo će se spojiti na jednom mestu tokom tradicionalne humanitarne akcije „Dodir koji leči – masaža od srca“, koja će i ove godine okupiti veliki broj fizioterapeuta i građana na novosadskom Štrandu.
U subotu, 27. juna, i nedelju, 28. juna, od 11 do 19 časova, na Štrandu će se po peti put održati humanitarni događaj „Dodir koji leči – masaža od srca“, u okviru kojeg će naši sugrađani moći da dobiju profesionalnu masažu u zamenu za donaciju.
Akcija će biti organizovana levo od Mosta slobode, u hladovini, a svi zainteresovani imaće priliku da izaberu svog masera i uživaju u tretmanu. Umesto naplate, potrebno je da prilože dobrovoljni prilog u kutiju za donacije.
Organizatorke ove humane akcije u Novom Sadu su Milijana Pajdić i Snežana Ilić, fizioterapeutkinje iz Novog Sada, koje uz nesebičnu podršku i pomoć svojih kolega već godinama uspešno realizuju ovaj događaj.
Pozivaju se svi građani da svojim dolaskom podrže akciju, uživaju u masaži i istovremeno doprinesu prikupljanju sredstava za plemenit cilj.